A következő címkéjű bejegyzések mutatása: easy rider. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: easy rider. Összes bejegyzés megjelenítése

Már nem ölbebaba...

3 éves már, nem hordozósbaba, kikéri magának. De elfárad, felkapaszkodik, vagy épp veszélyes a közlekedés és ölbe kell venni. Vagy netán felnőtt tempóban haladna az ember lánya.
A karom viszont leszakad fiam, gyere a lábadon! Gondolja az ember elsőre, de muszáj felvenni, meg hát úgy néz rád, és nem haladunk, és sorolhatnám.

Na ez volt nálunk is, ő már két évesen nem akart semmilyen hordozóeszköben lenni, de jött egy kirándulás és kölcsönkaptunk egy csípőülőkét. S lám, ez bejött, ő is élvezte és nekem sem szakadt le a karom.
Félretettem hát előítéleteimet, hogy ez nem is hordozó, ül rajta a gyerek stb. amiket nyomnak az ember felé anyaként, s élveztem a karom új életét, a fiam nyugodt nézelődését s elégedett arcát.

https://mamamibolt.hu/kiegeszitok-hordozos-ruhazat/5584-easy-rider-csipohordozo-csipoueloke

No és a mamamiboltba ebből is minőséget akartunk. Ami nem táskaanyag (műanyag), amibe nem izzad totál a derekunk, amit utána is használhatunk oldaltáskaként és még gyerekülőkeként is lehet bele pakolni ezt azt. Naná :) mindent akarunk egyben :)

De megvan, már nyár óta a Mamami boltjában!
Easy Rider néven fut, német minőség, károsanyagmentes pamut 100%-ban, övtáskaként tovább él, és sok zsebe is van. Na így teljesüljön Nektek is minden kívánságotok.
Ha jót tennél egy kisgyermekes családdal, kitűnő ajándék lehet!

https://mamamibolt.hu/kiegeszitok-hordozos-ruhazat/5584-easy-rider-csipohordozo-csipoueloke

https://mamamibolt.hu/kiegeszitok-hordozos-ruhazat/5584-easy-rider-csipohordozo-csipoueloke



Easy Rider, öcsém...

Akarva, akaratlanul is ez jut róla eszembe, hiába, no, bevésődött szerintem mindenki agyába az elmúlt évtizedben. Na de ez most egy másik történet.

Egyszer pár éve, még a középsővel Horvátországban a gyönyörű vízeséseknél Plitvicai tavaknál kirándultunk, s nem volt nálunk hordozóeszköz, hisz nagyok már a gyerekek... azaz a kicsi 3 éves körül volt. De mivel elfáradt, kölcsön kaptunk egy csípőülőkét a velünk utazóktól. Nem sokat tartottam felőle, be kell valljam, de veszett nehéz volt a gyerek, így bármit feltettem volna kábé magamra.
Felvettem, óriási megkönnyebbüléssel cipeltem tovább, s le kellett tegyem minden előítéletemet, ami ezzel a hordozóval kapcsolatosan volt. Mert hogy nem igazán hordozó ez, inkább aféle segédeszköz ami megkönnyíti a cipelést. Nem tartást biztosít, csak súlyt vesz le a karjaidról. De abban zseniális, sokkal könnyebb a gyereket így vinni. És szabadon le-fel szállhat, semmi csatolgatás, igazítás stb.

No jó akkor legyen nálunk is ilyen, igen ám de minőséget kerestünk ebben is. Ne legyen az a műanyagos táska anyag, ez volt az első kifogás. Aztán még kicsit pakolni is lehessen már bele (női agy), na meg utána övtáskaként élhessen már tovább...  Vannak elvárások ám!

De van, aki mindezt teljesíteni tudja, s méghozzá az az eredeti, amely elsőként volt a piacon már 1995-ben. Német márka, olyan is a kivitele. Megbízható, jó az anyaga, pakolós és utána övtáskaként élhet tovább. Easy Rider a neve, s ezentúl a mamamiboltban is megtalálhatjátok!

http://mamamibolt.hu/kiegeszitok-hordozos-ruhazat/5584-easy-rider-csipohordozo-csipoueloke

http://mamamibolt.hu/kiegeszitok-hordozos-ruhazat/5584-easy-rider-csipohordozo-csipoueloke

http://mamamibolt.hu/kiegeszitok-hordozos-ruhazat/5584-easy-rider-csipohordozo-csipoueloke